Харківська легкоатлетка виборола "срібло" в Італії

Харківська легкоатлетка Катерина Табашник здобула срібну медаль у секторі стрибків у висоту міжнародного турніру, який пройшов у Падуї

Харківська легкоатлетка виборола "срібло…

Про це Depo.Харків повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської обладміністрації.

За даними ОДА, Табашник з третьої спроби подолала 1,95м. Такий же результат показала Марії Ласіцкене, яка виступає під нейтральним прапором, але зробила це з першої спроби та посіла перше місце. Бронзовою призеркою в секторі стрибків серед жінок стала киянка Юлія Левченко (1,93 м).

Ще одна харківська легкоатлетка Марина Килипко на цьому турнірі посіла четверте місце в жіночих стрибках з жердиною. З результатом 4,40 м вона поступилася бронзовій призерці змагань Робейліс Пейнадо з Венесуели лише за кількістю спроб.

Як повідомляв Depo.Харків, збірна Харківської області здобула одну золоту, дві срібні та дві бронзові нагороди на чемпіонаті України з боксу.