ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Харківщина витратить 2 мільйони на відпочинок бійців АТО

Депутати Харківської облради виділили 2 млн. грн. на оздоровлення бійців АТО
Depo.
9 квітня 2015 12:29
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє прес-служба Харківської обладміністрації, передає кореспондент Харків.depo.ua.

Програма соціальної підтримки учасників АТО розрахована на 2015-2016 роки.

Зокрема, 2 мільйони гривень виділили на відпочинок та оздоровлення демобілізованих в санаторіях Харківської області. Згідно з програмою, кожному військовослужбовцю, який брав участь в АТО, запропонують 14-денний санаторний відпочинок - вартість путівки оплатять із бюджету.

Направляти в санаторії демобілізованих бійців будуть фахівці райдержадміністрацій.

З цією метою на місцях створюють спеціальні робочі групи з представників органів соцзахисту, охорони здоров'я та силових структур. До складу таких груп також можуть увійти інші фахівці та представники громадських організацій.

Посвідчення учасника бойових дій для отримання такої путівки не потрібно.

Щоб отримати путівку, військовослужбовцям необхідно буде подати в управління соцзахисту за місцем проживання лише заяву та пакет документів:

- копію паспорта;

- копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;

- медичну довідку про відсутність протипоказань для проходження відпочинку в санітарно-курортних установах;

- копію довідки про участь в АТО (за формою, встановленою постановою Кабміну № 413 від 20 серпня 2014 р.) або копію наказу командира військової частини (начальника територіального підрозділу) - з відомостями про участь у АТО.

Довідка. Найближчим часом в Харківську область повинні повернутися 2700 демобілізованих - це ті військовослужбовці, яких призвали під час «першої хвилі» часткової мобілізації рік тому. 1000 чоловіків проходили службу у військкоматах, понад 500 - у складі Збройних сил України, понад 800 - у підрозділах Держприкордонслужби, близько 250 - в Нацгвардії.