ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Харківщина виконала мобілізацію за рахунок селищ

План четвертої часткової мобілізації, яка завершилась 20 квітня, в Харківській області виконали на 75,4%
Depo.
21 квітня 2015 10:59
ФОТО: depo.ua

В районах області план виконаний на 100,2%, у Харкові - на 49,4%, повідомляє "SQ" із посиланням на заступника в.о. військового комісара Харківської області Юрія Калгушкіна, передає кореспондент Харків.depo.ua.

План мобілізації техніки виконаний на 90%.

Як зазначив Калгушкін, з 22 квітня починається п'ята часткова мобілізація. В рамках цієї мобілізації планується призвати 1 тис. 654 людини. Крім цього, буде продовжуватися мобілізація тих, кого не встигли призвати в рамках четвертої хвилі.

В рамках п'ятої мобілізації будуть більше відправляти до Держприкордонслужби та Нацгвардію. Це будуть частини, розташовані в Харківській області.

За результатами четвертої мобілізації виявилося, що 55% тих, хто отримав повістки і пройшов медогляд, непридатні до служби за станом здоров'я. "З одного боку, на службу стали закликати людей більш старшого віку - 45-50 років. Можливо, це позначилося на стані здоров'я мобілізованих. А з іншого боку, планується перевірити рішення обласних і районних медкомісій, так як все одно непридатних до служби виявилося більше, ніж ми очікували", - підкреслив він.