ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Харківщина уклала Угоду про співробітництво з китайською провінцією Хейлунцзян

Угода про торговельно-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво дозволить активізувати відносини між двома регіонами
Depo.
17 червня 2016 13:52
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської ОДА, Документ підписала вчора, 16 червня, перший заступник голови Харківської ОДА Юлія Світлична.

"Цей документ дасть додаткові можливості для розширення співпраці в таких сферах, як промисловість і сільське господарство, наука і техніка, освіта та охорона здоров'я, культура й мистецтво, сприятиме розвитку спорту", - зазначила керівник делегації Харківської області в Китаї, виступаючи перед керівництвом уряду провінції Хейлунцзян.

У рамках Угоди сторони домовилися всебічно сприяти розвитку торгівлі, виробничого, інвестиційного та інших видів економічного співробітництва.

"Ми домовилися на паритетних підставах створювати сприятливі умови для розвитку спільної діяльності бізнес-структур, включаючи заохочення, підтримку та захист інвестицій та організацію нових робочих місць, - сказала Світлична. - Також в Угоді наголосили на необхідності підтримки двостороннього співробітництва між підприємствами та представниками малого й середнього бізнесу, а також організації та проведення виставкових заходів двох регіонів".

Також 16 червня делегація Харківської області взяла участь у 6-й Харбінській міжнародній технічній конференції. Виступаючи на заході, перший заступник голови обласної державної адміністрації наголосила на необхідності впровадження нових напрямків у інноваційному розвитку високих технологій і міжнародного технічного співробітництва. Під час конференції презентували напрацювання провідних науково-дослідних центрів Харківщини та проекти в аерокосмічній сфері, інформаційних технологіях, біомедицині, екологічній безпеці тощо.

Як повідомляв Depo.Харків, делегація Харківської області перебуватиме в Китаї протягом тижня. 15 червня представники регіону на чолі з Світличною взяли участь у відкритті 27-ї Харбінської торгово-економічної ярмарки, а також у презентації нового офісу Представництва Харківщини в Харбіні. 17 червня Юлія Світлична виступить із доповіддю на Першій китайсько-українській конференції з економічного та науково-технічного співробітництва "День України".

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків