Харків'янка здобула "бронзу" на світових змаганнях з боротьби

Харків'янка Анастасія Шустова стала бронзовою призеркою Чемпіонат світу з боротьби серед спортсменів до 23 років

Як повідомили Depo.Харків в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської обладміністрації, у Польщі триває Чемпіонат світу з боротьби серед спортсменів до 23 років, бронзовою призеркою якого стала Анастасія Шустова.

За даними управління, 23 листопада Шустова виступала у ваговій категорії до 75 кг. Харків'янка успішно дійшла до півфіналу, подолавши суперниць з Угорщини та Китаю. В поєдинку за вихід у фінал Шустова поступилася Грейслін Дуган з Канади, яка в підсумку стала віце-чемпіонкою Європи.

У "бронзовому" фіналі Шустова достроково на туше перемогла суперницю з Індії. Чемпіонкою в даній ваговій категорії стала представниця Японії Ясуха Мацуюкі.

За підсумками трьох днів чемпіонату українські борці завоювали чотири бронзові нагороди. Попереду ще виступи чоловіків у боротьбі вільним стилем, де у вазі до 125 кг за медалі змагатиметься харків'янин Данило Картавий.

Як повідомляв Depo.Харків, харківські спортсмени перемогли на кубку світу з акробатичного рок-н-ролу.