ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Харків'янка просить Кернеса зупинити побори у школах

Харків'янка поскаржилася міськраді на "благодійні внески", які вимагають від батьків школярів

Depo.
16 травня 2018 12:53
ФОТО: depo.ua

Відповідну петицію на сайті міськради зареєструвала Катерина Святець, передає Depo.Харків.

Жінка нагадала, що згідно з постановою Кабінету міністрів України, в першу чергу за бюджетні кошти у комунальних підприємствах забезпечується фонд заробітної плати, комунальні платежі і господарські потреби. "Однак в школах і дитячих садках Харкова на господарські потреби щомісяця збирають кошти з батьків, називаючи це "благодійними внесками", - зазначила жінка. - Дана практика часто призводить до конфліктів між батьками, батьками і вчителями, батьками та адміністрацією, а іноді в ці конфлікти втягують і дітей, занижуючи їм оцінки тощо. Це порушує комфортну обстановку всередині закладів і має негативні наслідки як для рівня освіти, так і для морального розвитку дітей".

"Батьки Харкова є платниками податків і за рахунок податкових надходжень наповнюється бюджет міста, з якого і повинні забезпечуватися господарські потреби навчальних закладів, - додала жінка. - Батьки не повинні двічі платити і забезпечувати за свій рахунок господарські потреби комунальних навчальних закладів".

У зв'язку із цим вона просить міськраду розрахувати реальні потреби навчальних закладів у побутовій хімії і канцелярських товарах та забезпечити такі потреби за рахунок міського бюджету; укласти договори з поточного та аварійного обслуговування тепло-, електро-, водних, каналізаційних внутрішніх мереж для ліквідації позапланових аварій за рахунок бюджету; забезпечити фінансування господарських потреб навчальних закладів.

Зараз під петицією підписалося понад 70 людей. Для того, щоб її розглянула міськрада, вона має зібрати щонайменше 5 тис. підписів. До кінця збору залишилося 89 днів.

Як повідомляв Depo.Харків, внаслідок пориву труби на станції харківського метро "Холодна Гора" сталося підтоплення.

Більше новин Харкова читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook