Харківський нардеп Геращенко живе на зарплату та отримує багатотисячні подарунки від матері

Депутат Антон Геращенко, згідно декларації, користується чужим авто та володіє на двох із матір'ю квартирою
Depo.
1 листопада 2016 14:22
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Харків із посиланням на Національне агенство з питань запобігання корупції, народний депутат України (депутатська фракція Політичної партії "Народний Фронт") Антон Геращенко, задекларував квартиру у Харкові площею 77,2 кв. м, якою він володіє разом зі своєю матір'ю Ерною Геращенко.

Його дружині Олесі належить дві квартири у Києві. Однією, площею 42,95 кв. м, вона володіє одноосібно, іншою, площею 55,75 кв. м, - удвох із сином Андрієм Яковенко (нардеп вказав його у декларації як пасинка).

Нардеп користується автомобілем Honda Crosstour, який належить Андрію Васильєву. Людина з таким же прізвищем проходить у якості свідка у суді проти мера Харкова Генадія Кернеса.

Геращенко задекларував 73,4 тис грн депутатської заробітної плати, 325,8 тис. грн - вартість подарунка у негрошовій формі від матері, 10 грн банківських відсотків, 70 тис грн доходу від відчуження рухомого майна. Його дружина заробила 9 тис. грн у громадській організації "Український центр "Злагода", отримала 76,2 тис. грн аліментів, 31 грн банківських відсотків, 223 тис грн доходу від зайняття підприємницькою діяльністю та 16,4 тис. грн державної соціальної допомоги дітям.

Нардеп спільно з дружиною має 460 тис. грн та 43 тис дол. готівкових коштів. Також Геращенко має на банківському рахунку 14,7 тис. грн, а його дружина - 9,3 тис. грн на рахунках у двох банках.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків