Харків’яни зможуть писати петиції облраді

З 1 жовтня стане можливим подання електронних петицій до обласної ради
Depo.
23 червня 2016 12:33
ФОТО: depo.ua

Як передає кореспондент Depo.Харків за інформацією прес-служби Харківської облради, відповідне рішення ухвалили депутати облради сьогодні, 23 червня, під час сесії.

Відповідно до прийнятого порядку, петиція повинна стосуватися питань, що віднесені до повноважень та перебувають у компетенції Харківської обласної ради.

"Петиція не може містити заклики до повалення конституційного ладу, порушення територіальної цілісності України, пропаганду війни, насильства, жорстокості, розпалювання міжетнічної, расової, релігійної ворожнечі, заклики до вчинення терористичних актів, посягання на права і свободи людини, - зазначили в прес-службі. - В електронній петиції має бути викладено суть звернення, зазначено прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора) електронної петиції, адресу електронної пошти".

Для розгляду петиції обласною радою не менше ніж 5 тис. громадян мають підтримати її своїми підписами упродовж не більше як трьох місяців з дня оприлюднення петиції. Якщо цього не станеться, вона розглядатиметься як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян».
Рішення набере чинності з 1 жовтня 2016 року. До того моменту створюватимуться адміністративно-технічні умови для роботи з петиціями на сайті обласної ради.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків