Харків'яни довели, що є найкращими плавцями України (ФОТО)

Харківські спортсмени перемогли чемпіонаті України з плавання

Харків'яни довели, що є найкращими…

Як повідомили Depo.Харків в Управлінні у справах молоді та спорту Харківської ОДА, з 23 по 25 листопада в Харкові проходив чемпіонат України серед юніорів з плавання.

За відомостями ОДА, участь у чемпіонаті взяли понад 300 спортсменів до 16 років з 19 областей країни. Харківські плавці вибороли 16 золотих, 5 срібних та 6 бронзових медалей.

Найбільша кількість перемог була на рахунку Максима Голубничого. Він переміг на п'яти дистанціях в індивідуальному плаванні та двох естафетах.

Також в одній з естафет В'ячеслав Балашов, Тетяна Євмінова, Аліса Манойло та Валентин Нестеркін (3:45.90) встановили юнацький рекорд України.

Перемогли плавці Харківської області і в загальнокомандному заліку. Друге місце посіла збірна Києва, а третє було за командою Одеської області.

Як повідомляв Depo.Харків, харків'янин став бронзовим призером чемпіонату світу з боротьби.