Харків'янам покажуть британське кіно

Покази фільмів щорічного фестивалю "Нове британське кіно" проходитимуть з 17 по 21 листопада в кінотеатрі "8½"
Depo.
17 листопада 2016 11:49
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської міськради, першим фільмом програми стане стрічка-володар "Золотої пальмової гілки" Каннського кінофестивалю, драма живого британського класика Кена Лоуча "Я, Деніел Блейк". Герой цієї картини - звичайний тесля, який через проблеми зі здоров'ям втрачає можливість заробляти і змушений вступити в боротьбу з бюрократією в сфері соціального забезпечення.

Також на глядачів чекає нова комедія від творця "Ірландців" і "Голгофи" Джона Майкла Макдона "Війна проти всіх". А ще одна кінокомедія "Прекрасні чудові" розповість про дружбу дивакуватої дівчини, яка мріє про кар'єру дитячої письменниці, та її сусіда - немолодого буркотливого вдівця.

Крім того, "Нове британське кіно" представить добірку кращих короткометражок за версією Британської кіноакадемії (BAFTA) "Британія. Коротко".

"Британська Рада з гордістю проводить фестиваль нового британського кіно в Україні вже вшістнадцяте. Ми сподіваємося, що глядачі всіх шести міст скористаються шансом побачити кращі приклади британського таланту і креативності в кіно", - зазначив директор Британської Ради в Україні Саймон Вільямс.

Цього року фестиваль проходить у Дніпрі, Києві, Львові, Маріуполі, Одесі та Харкові. Фільми демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків