ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Харків вистояв перед Росією завдяки управлінню і людям, - екс-заступник міністра оборони США (ФОТО)

З 2014 року і до сьогодні США профінансували понад мільярд доларів, щоб допомогти безпеці України

Depo.
17 квітня 2018 12:33
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської обладміністрації, про це сьогодні, 17 квітня, під час дискусії "Українська економіка, енергетична незалежність і безпека, перспективи інвестицій у Харківську область і партнерство між США та Україною", що організована Атлантичною радою США, заявила старший науковий співробітник ради, екс-заступник міністра оборони США з питань Росії, України та Євразії Евелін Фаркас.

У своїй промові вона приділила значну увагу питанням оборони та безпеки України й протидії російській агресії.

"Харків вистояв завдяки управлінню, завдяки вашим людям, які дуже швидко зрозуміли, що відбувалося, і взяли все під контроль, - зазначила Фаркас. - Я завжди згадувала це, приводила це як приклад того, як ви можете боротися з росіянами: якщо ви знаєте, що ви робите, і знаєте, з чим ви стикаєтеся. Люди тут дійсно дуже розумні".

Вона підкреслила, що те, що відбувається в Україні, стосується не тільки нашої країни, а й усього світу. І цим пояснюється те, що на підтримку України стала міжнародна спільнота.

Вона також нагадала про внесок, який був зроблений Сполученими Штатами Америки в зміцнення безпеки й обороноздатності України.

"З 2014 року і до сьогодні ми профінансували понад мільярд доларів, щоб допомогти безпеці України, - навела дані Евелін Фаркас. - Ці кошти були спрямовані на тренування, на обладнання, на радари, на медичну допомогу. Це дуже важливий внесок у захист України".

Старший науковий співробітник Атлантичної ради США також повідомила, що підтримка України та інших країн світу, що зіткнулися з агресією, з боку США буде продовжена.

Як повідомляв Depo.Харків, Світлична розповіла американським дипломатам про потенціал Харківщини.

Більше новин Харкова читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook