Харків відправить десантникам партію "літаючих" танків

ДП "Харківський бронетанковий завод" підготував до передачі чергову партію основних бойових танків Т-80 для Високомобільних десантних військ України

Depo.
18 травня 2017 11:29
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі ДК "Укроборонпром", за свої швидкісні властивості, які забезпечує газотурбінний двигун, що розганяє Т-80 до 70 км на годину, у військах танк називають "летючим".

ДП "Харківський бронетанковий завод" провів комплекс робіт із відновлення двигуна, трансмісії, ходової частини, електронного устаткування, системи управління вогню, підвищення захисту машини та інші роботи. Після ремонту кожен танк пройшов приймально-здавальне випробування на полігоні, під час якого були перевірені всі системи, включаючи виконання стрільб та пробіг на 100 кілометрів на спеціальному танкодромі.

В "Укроборонпромі" зазначили, що Високомобільні десантні війська України почали отримувати танки, які ніколи не стояли на озброєнні цього роду військ, у 2015 році. Завдяки цьому вдалось значно підвищити вогневу міць десантників, які боронять країну у зоні АТО.

Як повідомляв Depo.Харків, "Укрзалізниця" запускає новий маршрут у Польщу.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків