Харків віддасть гроші за "Електронний квиток" фірмі, що платить дивіденди Кернесу (ФОТО)

Харківська міськрада замовлятиме "Електронний квиток" у підприємства, яке заснувала фірма, що платить меру Геннадію Кернесу багатомільйонні дивіденди

Харків віддасть гроші за "Електронний кв…

Як повідомляє Depo.Харків, в Єдиному міському реєстрі актів цього тижня з'явилося датоване 21 грудня рішення "Про надання згоди на укладання інвестиційного договору з інвестором для впровадження системи "Електронний квиток" у міському електротранспорті (метрополітені, трамваї, тролейбусі) м. Харкова".

Харків віддасть гроші за "Електронний квиток" фірмі, що платить дивіденди Кернесу (ФОТО) - фото 1

Згідно документа, Харківська міська рада вирішила доручити Геннадію Кернесу від імені Харківської міської ради укласти інвестиційний договір на впровадження системи "Електронний квиток" у міському електротранспорті (метрополітені, трамваї, тролейбусі) з переможцем конкурсу з відбору інвестора - ТОВ "Фінансова компанія "Платіжний центр".

Відтак, рішення міськради дозволяє Кернесу укладати інвестиційну угоду, повна фінансова складова якої наразі невідома.

Підприємство-переможець конкурсу ТОВ "Фінансова компанія "Платіжний центр" зареєстрована в Харкові на вулиці Благовіщенській, 7 (колишня вулиця Карла Маркса). У зазначеній адміністративній будівлі, окрім "Платіжного центру", є також інтернет-магазин і магазин для салонів красоти.

Харків віддасть гроші за "Електронний квиток" фірмі, що платить дивіденди Кернесу (ФОТО) - фото 2

Згідно державного реєстру юридичних осіб України, засновником ТОВ "Фінансова компанія "Платіжний центр" є Володимир Стариченко (зареєстрований у Харкові на вулиці Танкопія, 13/6, кв. 45), Василь Павленко (зареєстрований на вулиці Леніна, 85-а, кв. 48 у місті Корсунь-Шевченківський Черкаської області), а також харківське ТОВ " Компанія з управління активами "Фінекс-капітал" (Харків, вул. Академіка проскури, 1, корпус 45).

При цьому, згідно декларації за 2015 рік, Кернес отримав у компанії з управління активами "Фінекс-капітал" майже 10,31 млн грн дивідендів.

Харків віддасть гроші за "Електронний квиток" фірмі, що платить дивіденди Кернесу (ФОТО) - фото 3

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"