Головна комуністка Харкова переписала майно партії на організацію сина

Приміщення, які належали Харківській обласній організації КПУ, переписали на громадську організацію "Міжрегіональний фонд сприяння працевлаштуванню", керівником якого значиться син головної комуністки регіону Олександр Александровський
Depo.
4 липня 2016 14:54
ФОТО: depo.ua

Про це стало відомо з Єдиного реєстру прав на нерухоме майно, передає Depo.Харків з посиланням на "Харківський антикорупційний центр".

Нагадаємо, що в 2015 році суд заборонив діяльність Комуністичної партії України та її осередків. після чого, нерухомість, якою володів Харківський осередок КПУ, переписали на ГО. Зокрема, у власності ГО "Міжрегіональний фонд сприяння працевлаштуванню" знаходяться приміщення колишнього обкому загальною площею 384,2 кв.м. по вул. Полтавський Шлях, 22, а також чотири квартири - в Ізюмі, Первомайському, Лозовій та Краснограді. Дані квартири знаходяться за адресами, за якими раніше до своєї заборони, знаходилися горкоми та райкоми КПУ.

Окрім Александровського, серед засновників ГО є й інші комуністи: юрист обласної партійної організації КПУ Еліс Коростильова, екс-нардеп від КПУ Олег Буховець, екс-депутат Харківської облради декількох скликань від КПУ Володимир Безрученко, Віталій Тєлєгін, Олександр Книш та Юлія Столяренко.

Також підписантом організації є колишній керівник обкому партії та екс-нардеп чотирьох скликань Алла Александровська, яку правоохоронці зараз підозрюють у посяганні на територіальну цілісність і недоторканість України, а також у дачі хабарю службовій особі.

Після того, як Александровський втік до Росії, ГО "Міжрегіональний фонд сприяння працевлаштуванню" не перестав існувати і продовжує проводити конференції за участю палких прихильників "руського міра".

У березні 2014 року Александровський був ініціатором створення громадянської платформи "Харків За". Її також, окрім ГО "Міжрегіональний фонд сприяння працевлаштуванню", заснували представники Харківського обкому Компартії України, а також громадських організацій "Боротьба", "Русский Восток", "Оплот", "Велика Русь", "Русь триєдина" та інших. Саме організація "Харків За" намагалася 16 березня 2014 року у центрі Харкова на площі Свободи провести віче - референдум о федералізації Харківської області.

Крім того, суд вже заарештував майно комуністки. Цікаво, що за даними реєстру, особливого майна в екс-нардепа немає, на відміну від її родичів.

Зокрема, її сину Олександру належать будинок площею 103,3 кв.м., цех площею 334,3 кв.м. та будинок буддільниці площею 91,8 кв.м. у селі Вільхівка, дачний будинок у Новому Мерчику Валківського району.

Александровський зараз знаходиться у розшуку й переховується на Росії.

Крім того, квартира у Києві площею 158,9 кв.м. записана на другого сина комуністки – Сергія Александровського. Також він має 0,12 га землі у Васильківському районі Київської області.

Головна комуністка Харкова переписала майно партії на організацію сина - фото 1

Головна комуністка Харкова переписала майно партії на організацію сина - фото 2

Головна комуністка Харкова переписала майно партії на організацію сина - фото 3

Як повідомляв Depo.Харків, підозру екс-депутату Аллі Александровській та її сину оголошено за ч.2 ст. 110 та ч.3 ст. 369 КК України. Останній, за даними слідства, переховується на території Росії. Нині чоловік перебуває у розшуку.

За попередніми даними, вказані особи намагалися вплинути шляхом підкупу на керівництво та депутатів місцевих рад. Місцеві обранці мали за хабар прийняти на сесіях звернення до Верховної Ради України та Президента України про прийняття змін до Конституції з питань федералізації.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків