Фотографував бюлетень: Поліція назвала "виборчі" порушення на Харківщині

Станом на 11:00 годину поліцейські Харківщини зареєстрували 13 повідомлень про порушення виборчого процесу

Про це Depo.Харків повідомили у відділі комунікації ГУ НП України в Харківській області.

За даними поліції, інформація про порушення надходила до Київського, Шевченківського, Слобідського, Зміївського та Харківського відділів.

Так, о 9:30 до Київського відділу надійшло повідомлення про порушення на виборчій дільниці, розташованій по вулиці Гастелло. 28-річний чоловік у кабінці для голосування сфотографував свій бюлетень. Порушення помітив наглядач і сповістив про це голову дільничної виборчої комісії. На місце прибула слідчо-оперативна група, які опитали порушника та свідків події.

Два аналогічних порушення виявлені у Шевченківському районі міста. Також до поліції звернувся чоловік, зі слів якого невідомий проголосував замість нього. На іншій дільниці громадянин пошкодив власний бюлетень.

У Слобідському районі на виборчій дільниці до поліції звернулись офіційні спостерігачі від кандидатів з інформацією про те, що один з виборців здійснює відеозйомку на виборчій дільниці та нібито знімав бюлетені. Було встановлено, що 45-річний громадянин здійснював фіксацію на свій телефон загального виборчого процесу, що не є порушенням.

Даний факт зареєстрований у Журналі єдиного обліку заяв та повідомлень Слобідського ВП.

До Зміївського відділу надійшло три повідомлення, пов’язаних із порушенням виборчого процесу. Так, одна з дільниць на території району вчасно не розпочала свою роботу у зв’язку з тим, що дільнична виборча комісія не вклала вчасно контрольні листки в скриньки для голосування.

Також, до Зміївського відділу надійшло повідомлення від чоловіка про те, що на виборчій дільниці відсутні спостерігачі. Крім того, заявник повідомив, що він не отримав запрошення для голосування.

На виборчій дільниці в селищі Слобожанське довірена особа кандидата в Президенти України скаржиться на незаконне включення до списку виборців. На місце події виїхала слідчо-оперативна група.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харківській області усі виборчі дільниці розпочали роботу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook