Ескорт та інтим: У Харкові дізналися "професію" дівчини, яка ганьбила учасників Параду вишиванок (ФОТО, ВІДЕО)
У Харкові молода жінка обізвала учасників святкування Дня вишиванки "бидлом"
- Харків
-
21 травня 2021 17:26

Як передає Depo.Харків, інцидент стався вчора, 20 травня, коли центром Харкова йшла Вишиванкова хода.
Один із місцевих блогерів підійшов до дівчини та запитав її про ставлення до цієї події. У відповідь дівчина обізвала учасників і заявила, що слоган "Слава Україні – героям слава", який скандували люди, є начебто нацистським.
"Це просто жахливо. Я насправді добре знаю історію цієї країни і знаю про те, що слоган "Слава Україні – Героям слава" – це нацистський слоган. Тут зараз ідуть люди, які зароблять, "стеля", десь 6 тис. грн. І вони замість того, щоб піти працювати і якось відновлювати економіку нашої країни, розвиватися, вони ходять, займаються @@нею. Це просто смішно. Замість того, щоб працювати, розвиватися, читати книги сидіти вдома, вони начебто відстоюють…", - сказала вона.
На питання, чи вважає вона Вишиванкову ходу "парадом бидла", дівчина сказала: "Частково так. Це справді неосвічені люди, яким немає чого робити".
Одразу після публікації відео, користувачі почали засуджувати висловлення дівчини. Виявилося, що звати її Євгенія Бабкова.
Дівчина на сторінці в "Інстаграм" написала пост, у якому спробувала виправдатися, заявивши, що не має "нічого проти України". Бабкова написала, що в неї своє розуміння патріотизму. Дівчина вибачилася за свої висловлення.
Скрін з інстаграм
Пізніше користувачі соціальних мереж виявили, що Бабкова, яка рекомендувала учасникам Вишиванкової ходи читати книжки та розвиватися, дуже схожа на одну з харківських вебкам-моделей та ескортниць.
Фото / телеграм-канал ХХ
Нагадаємо, що цього тижня в Харкові жінка разом із дітьми під запис викинула паспорти в траву через те, що її не пропустили за кордон. При цьому жінка сама ж зазначила, що відмовили їй згідно із законодавством. Крім того на відео неповнолітня дівчинка повторює фразу, що містить нецензурне слово. Пізніше виявилосЯ, що жінка є переселенкою з Донбасу, а в соцмережах її чоловіка виявили фото дітей на фоні зброї і прапорів бойовиків.
Читайте також: Пісні, рушники та дистанція: Як харків’яни відзначили День вишиванки (ФОТОРЕПОРТАЖ)
Всі новини Харкова сьогодні читайте на Depo.Харків
Всі новини на одному каналі в Google News
- 09:38 Ситуація на фронті: За добу 9 травня відбулося майже 200 боєзіткнень
- 08:04У "Дії" знову можна змінювати місце проживання
- 14:36На лаву підсудних спільників-в’язнів виправної колонії з Харківщини, які організували шахрайський call-центр
- 13:06Як вибрати між звичайною машинкою та пральною з сушінням Актуально
- 11:11 За час війни Росія знищила і пошкодила понад 2 300 медзакладів
- 10:01Росіяни вгатили по легківці на Харківщині: троє поранених
- 09:55 ЗСУ звільнили від окупантів понад 200 га лісу на Харківщині
- 09:02 Впродовж минулої доби рашисти 196 разів штурмували позиції ЗСУ
- 16:02На Харківщині знешкодили бомбу КАБ-500, що не розірвалася (ФОТО)
- 14:40Росіяни вдарили "Іскандером" по Великому Бурлуку на Харківщині
- 11:13Двоє загиблих та троє поранених: Як минула чергова гаряча доба на Харківщині
- 12:28Синєгубов показав стан ринку "Барабашово" після нічної атаки (ФОТО) ФОТО
- 11:00Фінансова аналітика: як перевірити платоспроможність бізнес-партнера Актуально
- 10:19На Харківщині затримано "крота" у бойовій бригаді ЗСУ
- 08:27В ніч на 6 травня Харків атакували 20 "шахедів": Уражено найбільший ринок "Барабашово", є потерпілі ФОТО
- 22:32росіяни атакували Куп'янськ тричі за день: є постраждалі ФОТО
- 18:33На Харківщині через лісову пожежу детонують боєприпаси, залишені окупантами: місцевих жителів евакуюють ФОТО
- 14:28Російський дрон знищив депо та відділення "Нової пошти" в Ізюмі на Харківщині ФОТО
- 11:35Рашисти знову били по Харківщині (ФОТО) ФОТО