Джек Ма в Україні: Найбагатший китаєць не прийшов на перемовини щодо купівлі "Укрпошти"

"Укрпошта" планує залучити великого іноземного інвестора

Джек Ма в Україні: Найбагатший китаєць н…

Про це в коментарі кореспондентові Depo.Харків сьогодні, 12 листопада, повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій, відповідаючи на питання, чи відбулася зустріч з власником компанії Alibaba, китайським бізнесменом Джеком Ма.

"З Джеком Ма ми мали говорити про те, що "Укрпошта" хоче залучити стратегічних інвесторів. У нас "Укрпошта" стала другим об’єктом, який може підлягати приватизації, - сказав Криклій. – Мова йде про те, щоб ми частину акцій могли розміщувати на біржах".  

Міністр зазначив, що зустріч із китайським інвестором не відбулася, однак Джекові Ма був переданий пакет документів щодо "Укрпошти". "На жаль, ми розминулися. У нас була підготовлена зустріч, але він вимушений був поїхати. Матеріали ми необхідні передали. Я дуже сподіваюся, що в них є певний інтерес", - сказав міністр.

Криклій також додав, що Мінінфраструктури не обмежується тільки можливістю залучення китайського інвестора. "Але ми не обмежуємося тільки компанією AliExpress і Alibaba. Ми в принципі налаштовані на те, щоб один із найбільших e-commerce-гігантів долучився до стратегічного партнерства по розвитку "Укрпошти", - сказав Криклій. – У нас не так багато компаній. Наприклад, є американська".

Довідка Depo.Харків. Раніше Криклій заявляв, що Міністерство інфраструктури очікує, що на "Укрпошту" подивиться хтось із великих міжнародних гігантів з e-commerce, наприклад, AliExpress.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"