Дорожники показали, як "латають" мости на Харківщині

У Харківській області дорожники продовжують ремонт мостів на трасі Мерефа - Лозова - Павлоград

Про це Depo.Харків повідомили у Службі автомобільних доріг у Харківській області.

За словами заступника начальника з розвитку доріг обласної САД Сергія Пляки, зараз на дорозі Мерефа – Лозова – Павлоград виконали половину всіх запланованих на цей рік робіт.

"Особливу увагу приділяємо відновленню чотирьох штучних споруд (мостів та шляхопроводів)", - повідомив Пляка.

На шляхопроводі біля села Таранівка Зміївського району будівельники вже демонтували полотно та огородження, провели армування та бетонування накладної плити. Зараз тут ремонтують опори та прогонові будови. Роботи проводять на половині споруди, щоб не перекривати рух, після їх завершення розпочнуть відновлення другої половини шляхопроводу.

Одночасно ремонтують опори мосту біля села Катеринівка в Лозівському районі. Тут також роботами охопили половину споруди.

Ще один шляхопровід на цій дорозі відновлюють біля міста Лозова.

"Тут демонтували мостове полотно та огородження. Зараз проводимо роботи з ремонту опор, прогонових будов, армування та бетонування накладної плити", - повідомили дорожники.

Крім того, на шляху Мерефа - Лозова - Павлоград триває відновлення мосту біля села Іванівка. Транспорт пропускають по одній половині споруди. Будівельники ремонтують опори та працюють над армуванням накладної плити.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові на першому поверсі висотки згорів ритуальний магазин.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook