ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Добкін намагається позбавити батьківських прав дружину покійного батька

Нардеп, екс-голова Харківської обладміністрації Михайло Добкін через суд намагається позбавити цивільну дружину свого померлого батька батьківських прав
Depo.
9 червня 2016 09:17
ФОТО: depo.ua
Добкін намагається позбавити батьківських прав дружину покійного батька
Добкін намагається позбавити батьківських прав дружину покійного батька

Позов розглядає Київський районний суд Харкова, передає Depo.Харків з посиланням на "Інформбюро". Закрите засідання у справі про визнання особи недієздатною пройшло вчора, 8 червня.

"Заявником виступив колишній губернатор Харківської області Михайло Маркович Добкін. За фактом, мова йде про позбавлення батьківських прав цивільної дружини покійного батька Михайла Марковича, Марка Мойсейовича Добкіна", - сказано в повідомленні.

За даними ЗМІ, 4-річному брату нардепа було заповідано рухоме і нерухоме майно.
Час проведення судового слухання адвокату відповідача попередньо відомо не було. Слухання почалося о 16:30, потім воно було перенесено на цю п'ятницю, 10 червня.

"Підставою для перенесення серед іншого став оригінал документа з фальшивим підписом Михайла Добкіна. Ні позивач, ні відповідач на судовому засіданні не були присутні. Представник позивача, юрист Л. А. Соловій покинула будівлю суду через запасний вихід. Адвокат цивільної дружини померлого А. В. Тарасенко заявив, що на даний момент жінка і дитина знаходяться в безпеці і уникають появи в публічних місцях", - додає видання.

Як повідомляв Depo.Харків, Марк Добкін помер 21 січня 2016 року.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків