До Харкова з АТО повернулися півтисячі демобілізованих прикордонників

До Харкова із зони АТО повернулися понад 440 демобілізованих прикордонників
Depo.
5 липня 2016 15:13
ФОТО: depo.ua

Як передає кореспондент Depo.Харків, про це на своїй сторінці в "Фейсбук" повідомила начальник прес-служби Східного регіонального Управління ДПСУ Оксана Іванець.

Серед демобілізованих – 40 офіцерів та понад 400 осіб молодшого персоналу.

"Більшість цих чоловіків з перших днів виконували бойові завдання в зоні проведення антитерористичної операції. Так, серед мобілізованого персоналу цієї хвилі отримало статус учасника бойових дій більше 20 офіцерів та близько 150 чоловік прапорщиків, сержантів та солдатів", - зазначила Іванець.

Вона нагадала, що 24 червня Президент України підписав Указ про демобілізацію осіб, призваних під час п’ятої хвилі мобілізації. "Але хтось вирішив пов’язати життя зі службою в лавах ДПСУ. Контракт підписало більше 30 офіцерів запасу та майже 90 осіб молодшого персоналу", - зазначила Іванець.

Зазначимо, що серед демобілізованих Олександр Мамалуй.

До Харкова з АТО повернулися півтисячі демобілізованих прикордонників  - фото 1

До Харкова з АТО повернулися півтисячі демобілізованих прикордонників  - фото 2

До Харкова з АТО повернулися півтисячі демобілізованих прикордонників  - фото 3

Довідка Depo.Харків. Суддя Харківського обласного господарського суду, кандидат юридичних наук Олександр Мамалуй відправився служити в Українську армію з першим призовом - у березні 2014 року. У складі роти снайперів 93-ї окремої механізованої Харківської бригади він воював в Авдіївці, Донецькому аеропорту, Пісках, Опитному.

Після другої мобілізації він став снайпером у Прикордонних військах.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків