Харківські діти у Старому цирку дадуть благодійну виставу

Вистава "Нас б'ють - ми літаємо" повинна привернути увагу до проблем циркового приміщення
Depo.
19 жовтня 2016 15:25
ФОТО: depo.ua
Харківські діти у Старому цирку дадуть благодійну виставу
Харківські діти у Старому цирку дадуть благодійну виставу

Про це повідомляє Depo.Харків із посиланням на прес-службу Харківської міської ради.

За вдіомостями міськради, юні артисти, які можуть втратити свій цирк, що став для них домівкою, виступлять для дітей, які втратили свої домівки. Тому в першу чергу на виставу запрошені діти-сироти, діти переселенців і діти з сімей загиблих військовослужбовців. П'ятеро учасників дитячо-юнацької циркової студії "Старий цирк" - самі переселенці, які займалися до 2014 року в студіях Донецька і не кинули своє заняття навіть під час війни. На виставу також запрошуються представники ЗМІ з дітьми.

На арені цирку виступлять еквілібристи, акробати, жонглери і повітряні гімнасти у віці від 5 до 18 років. Своє мистецтво також продемонструють призери міжнародних конкурсів Катерина Рудик та Євген Гавриленко (призери конкурсів "Україна має талант", "Magic Circus Show" (циркове Євробачення в Женеві), а також Марія Шевченко ("Україна має талант", переможець Міжнародного фестивалю циркового мистецтва в Києві). 

Акція спрямована на привернення уваги до проблеми Старого цирку. Як повідомив заступник генерального директора ДП "Державна циркова компанія України", створене на базі цирку, Дмитро Лико, установа знаходиться в мало опалюваних приміщеннях і в декількох судових процесах.

Вистава пройде 21 жовтня з 15:00 до, орієнтовно, 16:30. Після вистави можна буде задати артистам і керівництву установи і студії всі запитання. 

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків