ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Харкові "перекроїли" бюджет

Міськрада внесла зміни до бюджету міста на 2015 рік
Depo.
24 червня 2015 11:12
ФОТО: depo.ua

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі Харківської міськради. Відповідне рішення було прийнято сьогодні, 24 червня, на сесії міськради.

Як повідомила директор департаменту бюджету і фінансів Тетяна Таукешева, внесення змін до бюджету було викликано, в першу чергу, внесенням змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2015 рік", згідно з яким, у зв'язку зі скасуванням передачі на фінансування з міського бюджету двох закладів охорони здоров'я, бюджету міста зменшується обсяг медичної субвенції на 10,5 млн. грн.

Також внесення змін було обумовлено збільшенням обсягу субвенції з держбюджету через обласний бюджет на надання пільг та житлових субсидій населенню для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на 522,1 млн. грн.

Також, враховуючи перевиконання дохідної частини міськбюджету, були збільшені доходи загального фонду бюджету міста на 250 млн. грн.

Згідно з рішенням, на 50 млн. грн. були збільшені видатки на будівництво ст. м. "Перемога", на поточний і капітальний ремонт житлового фонду комунальної власності та будинків ЖБК, ЖК та ОСББ буде спрямовано 61 млн. грн., на поточний і капітальний ремонт вулично-дорожньої мережі, внутрішньоквартальних доріг і тротуарів - 40 млн. грн., на придбання обладнання і капремонт закладів охорони здоров'я - 5 млн. грн., на придбання кормів для тварин Харківського зоопарку - 3 млн. грн. Також на реконструкцію трамвайних колій, контактних і кабельних мереж, мереж зливової каналізації, будівництво тролейбусної лінії буде спрямовано 73,2 млн. грн., на капремонт трамвайних колій і переїздів - 25,5 млн. грн., на реконструкцію мереж зовнішнього освітлення - 23 млн. грн., на придбання палива для пожежно-рятувальних підрозділів ДСНС - 99 тис. грн.

Крім того, у зв'язку зі збільшенням вартості харчування в дитячих садках і дошкільних групах навчально-виховних комбінатів з 13 до 15 грн. на день з 1 вересня 2015 року, видатки бюджету міста на харчування дітей були збільшені на 7 млн. грн.

Також за рахунок коштів фонду екології буде спрямовано 8,5 млн. грн. на придбання спецтехніки для розчищення русел річок міста Харкова, тампонаж артезіанських свердловин, розчищення русел і реконструкцію Лопанської і Журавлівської гребель.

Більше новин про життя Харкова читайте на kh.depo.ua