Депутат Кернеса приховав бізнес дружини, - ЗМІ

Депутат Харківської міськради від партії "Відродження" Володимир Тупіцин приховав частку дружини у статутному фонді ТОВ "Лот-Сервіс ХХІ"
Depo.
8 серпня 2016 13:49
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків із посиланням на "Харківський антикорупційний центр", про це стало відомо з декларації депутата за 2015 рік.

Зокрема, дружина Тупіцина – Валерія Бондар має у власності частку у статутному фонді ТОВ "Лот-Сервіс ХХІ" в сумі 1,25 млн грн.

Партнером Бондар у цьому бізнесі є мати голови Адміністрації Холодногірського району та колеги Тупіцина по фракції Максима Мусєєва – Ніна Мусєєва та Павло Степаненко.

Депутат Кернеса приховав бізнес дружини, - ЗМІ - фото 1

На фото: Володимир Тупіцин (ліворуч), Максим Мусєєв (праворуч)

Цікаво, що ТОВ "Лот-Сервіс ХХІ" володіє клубом "Арізона".

Варто відзначити, що прокуратура вважає, що земля під клубом була виділена з порушенням закону.

Суд першої інстанції задовольнив позов прокуратури, щодо визнання недійсним договору оренди земельної ділянки між ТОВ "Лот-Сервіс ХХІ" та міськрадою. Але апеляція скасувала це рішення.

Депутат Кернеса приховав бізнес дружини, - ЗМІ - фото 2

Згідно декларації, Тупіцин в 2015 році заробив 24,5 тис. грн, а Бондар – 109 тис. грн, з яких 19 тис. грн – зарплата, а решта дохід від професійної діяльності.

Щодо нерухомості, то у власності депутата є квартира у Ялті площею 35 кв.м. та квартира у Харкові площею 36 кв.м., а також інше нерухоме майно площею 51,7 кв.м.

Валерія Бондар має у власності земельну ділянку площею 88 кв.м., квартиру у Харкові – 108,8 кв.м., гараж – 75,5 кв.м. та інше нерухоме майно загальною площею 989,7 кв.м.

У декларації не вказано, що Тупіцин має у власності авто. Щодо його дружини, то вона має у власності автомобіль "Toyota Avalon".

Депутат Кернеса приховав бізнес дружини, - ЗМІ - фото 3

На фото: Валерія Бондар

Розміри вкладів до статутних внесків підприємств Тупіцин не вказав взагалі.

Нагадаємо, що депутат Харківської облради від фракції "Відродження" Володимир Рожанський не вказав в декларації за 2015 рік внески в статутний фонд двох фірм на загальну суму 12093 грн.

Крім того, депутат Харківської міськради Ігор Аріх не вказав свій бізнес у окупованому Криму.

Читайте також: Харківський метрополітен: Хто ловить гроші в мутних водах підземки

Більше про події у Харкові та о