Чому Ляшко злякався своєї сексуальної орієнтації

Ніякої зради, просто парламент вчора попрацював
Чому Ляшко злякався своєї сексуальної орієнтації
Чому Ляшко злякався своєї сексуальної орієнтації

Гендер, Новинський, золото Януковича, п"ятиликий Яценко, вся ця круговерть. Концентрація абсурду на один квадратний метр Ради в четвер перевищувала середньоісторичну.

Так, Верховна Рада взяла і провалила ратифікацію конвенції Ради Європи проти насильства, наприклад, тому що конвенція оперує поняттями "гендер" і "сексуальна орієнтація", а вони "є неприйнятними для українського суспільства і української духовності". Це Ігор Мосійчук так сказав, а його шеф Олег Ляшко ще краще сказав: ми, мовляв, повинні захищати виключно традиційну сім'ю. What does he ment?

Проект ратифікації відправлений на доопрацювання, тепер його будуть адаптувати під християнські цінності (Мілонов, привіт!). Нардеп з Народного Фронту Унгурян взагалі поскаржився, що раніше було все просто - жіноча стать і чоловіча стать, а тепер ще й гендери додалися, і "кажуть, що їх є вже п'ятдесят вісім". Турбуюся, чи видихнув Павло Якимович, хоча розумію його: за апостола Петра такого не було.

Ще Рада так і не змогла внести до порядку питання про санкції проти Януковича і його оточення. Три дні тому тричі намагалися голосувати це питання, та не виголосовали. І вчора теж обламалося помацати за калитку Віктора Федоровича. Тут скоро святкувати третій рік без Баті, а український парламент все ніяк не вважає за потрібне ініціювати дії щодо екс-президента.

Європа дивиться з дедалі зростаючим бридливим здивуванням, поки в Ощадбанку лежить одних тільки грошей Януковича і Азарова понад мільярд доларів. Можна було б не тільки з вкладниками "Михайлівського" розрахуватися, але і на компенсацію житла депутатам залишилося б, але немає - 52 голосів не вистачило. "Самопоміч" пішла гуляти. Сказала, що не може працювати, поки Новинський не сидить.

Бачите, а раніше ми думали, що всі біди від того, що не сидить Ахметов. Загалом, мінус фракція на найближчі засідання, а то і не на найближчі. До речі, Новинський таки не тільки не сидить, а навіть і не свербить: питання про зняття з нього недоторканності не дійшло навіть до Ради, застрягши в регламентному комітеті.

Там теж не можуть працювати, поки Новинський не сидить, ось таке замкнуте коло. А тим часом в парламентській залі був зафіксований маленький рекорд. Нардеп від "Відродження" Антон Яценко, який "тендерний тато", натиснув п'ять кнопок за себе і ще за чотирьох колег під час голосування закону про насильство в сім'ї.

Відсутні, мабуть, були забиті своїми дружинами до стану, несумісного з волевиявленням, але Антон впорався, не підвів. З вами був парламентський вісник. Хроніки Амбера, 423 вершники Апокаліпсису і їх вірний гончий пес Абсурд. Залишайтеся з нами, поки ще не всі закони провалені.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків