Чоловік харківської вчительки, яка хотіла продати дитину, розповів трагічну історію родини

Чоловік вчительки, яку підозрюють у спробі продати дитину, прокоментував ситуацію
Depo.
22 листопада 2016 13:32
ФОТО: depo.ua

Як передає кореспондент Depo.Харків, своє звернення чоловік опублікував на сторінці в Facebook очільника ГУ Національної поліції України в Харківській області Анатолія Дмитрієва.

Чоловік залишив повідомленні зі сторінки своєї дружини.

Він зазначив, що деталей справи не знає, адже "нічого такого" у поведінці дружини не помічав. При цьому чоловік зазначив, що є колишнім співробітником МВС.

Чоловік виказав впевненість що правоохоронці мали тільки "провести профілактичну бесіду".

"Зрозумійте всі нещастя в нашій родині почалися у 2003 році, після смерті доньки-студентки. Я ще раз кажу, за матеріалами моя дружина винна, але навіщо було доводити до цього, якщо потрібна була спочатку профілактика", - написав чоловік.

Він також додав, що працював у поліції, але був звільнений у 2004 році.

Чоловік харківської вчительки, яка хотіла продати дитину, розповів трагічну історію родини  - фото 1

Як повідомляв Depo.Харків, 53-річну вчительку української мови та літератури одного зі спецінтернатів у Харківській області затримали 21 листопада.

Вона намагалася продати свою ученицю за 10 тис. доларів. До продажу 13-річної дівчинки вчителька готувалася майже рік. Сама влаштувала дитину до закладу, де викладає. Жінку затримали, коли вона передала дитину покупцям та взяла гроші.
Сама операція із запобігання злочину тривала 4 місяці.

Жінці повідомили про підозру за ч.3 ст. 149 КК України (торгівля людьми або здійснення іншої незаконної угоди, вчиненої щодо малолітнього).

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків