ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Чим хочуть замінити Леніна на харківській площі Свободи

На місці пам'ятника Леніну на площі Свободи може з'явитися фонтан зі стелою або скульптура етнографічних регіонів країни
Depo.
19 травня 2015 17:26
ФОТО: depo.ua
Чим хочуть замінити Леніна на харківській площі Свободи
Чим хочуть замінити Леніна на харківській площі Свободи

Про це кореспонденту Харків.depo.ua повідомили в прес-службі Харківської облдержадміністрації з посиланням на директора департаменту культури і туризму Харківської ОДА Олега Яцину.

За його словами, на сьогоднішній день розглядається цілий ряд ідей, що ж має бути на місці пам'ятника Леніну на площі Свободи в Харкові. Харків'яни активно вносять пропозиції щодо подальшого використання цього майданчика.

Так, на сьогодні існує вже більше 10 проектів облаштування території на місці колишнього пам'ятника на площі Свободи, починаючи від фонтану зі стелою з прізвищами сотні відомих харків'ян і закінчуючи скульптурою етнографічних регіонів України. "Зараз всі пропозиції та ідеї акумулюються і розглядаються. Нам хотілося б, щоб це був збірний образ, щоб новий пам'ятник не був пов'язаний з конкретною особистістю. Найбільш вдалі проекти, думаю, повинні обговорюватися з громадськістю", - підкреслив Яцина.