ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Чернов пророкує масову втечу посадовців

Міські, селищні та сільські голови, які досягли пенсійного віку, можуть скласти повноваження через деякі положення закону про службу в органах місцевого самоврядування
Depo.
30 квітня 2015 11:49
ФОТО: depo.ua
Чернов пророкує масову втечу посадовців
Чернов пророкує масову втечу посадовців

Пенсіонерів серед голів сьогодні - 22% від загальної кількості, повідомляє "STATUS QUO" із посиланням на голову Харківської обласної ради Сергія Чернова, передає Харків.depo.ua.

За його словами, нещодавно було прийнято рішення про те, що в органах місцевого самоврядування та виконавчої влади не можуть працювати люди, які отримують одночасно і пенсію, і зарплату.

"Ми сьогодні зіткнулися з ситуацією в багатьох населених пунктах, коли людина починає вибирати і ставить на перший план не довіру людей і взяту на себе відповідальність, а матеріальну сторону", - розповів Чернов.

Він зазначив, що через те, що пенсія найчастіше більше, ніж зарплата, люди просто почнуть йти.

Чернов вважає, що замінити їх буде ніким, оскільки зараз велика проблема з кадрами, особливо в селі.

"Лавки професійних запасних майже немає. Сьогодні дуже велика проблема з кадрами. Охочих багато, а професіоналів мало ... Цей законопроект сьогодні видавлює підготовлених людей", - підкреслив глава облради.

За словами Чернова, у Харківській області вже є випадки, коли районні голови заявляють про бажання скласти повноваження через новий закон.

"Ми намагаємося відмовляти керівників, просимо набратися терпіння і витримки. Але сьогодні є сільські та міські голови, які на межі прийняття такого рішення", - розповів він.

Мітки: #