Бувають збої: Єдиний квиток у харківській підземці запрацює пізніше
У харківському метро систему єдиного електронного квитка запустять у лютому, а не з 1 січня, як говорилося раніше
- Харків
-
28 грудня 2017 09:12

Як повідомили Depo.Харків у прес-службі Харківської міськради, про це заявив заступник міського голови з питань інфраструктури міста Євген Водовозов.
За його словами, на початку запуску системи E-ticket в кожному вестибюлі метро працюватиме по одному терміналу - тобто 49, але їх кількість поступово збільшуватимуть.
"Є розпорядження міського голови збільшити кількість наземних терміналів для продажу E-ticket з 323 до 600, за зверненнями громадян. Це забрало час у інвестора на технічне оснащення метрополітену. Попередньо, інвестори підготують термінали всередині метро і мінімум по одному проходу на кожному вестибюлі до 1 лютого. До цього часу ми плануємо підготувати і випустити карти для школярів і студентів. Ніякої катастрофи в тому, що ми це робимо з відстрочкою, немає. Це як ми купуємо телефон: який б він дорогий і хороший не був, у нього бувають збої. А ми запускаємо не телефон, а гігантську машину", - сказав Водовозов.
Як повідомляв Depo.Харків, раніше Водовозов анонсував запуск системи електронного квитка у метрополітені з 1 січня.
Всі новини Харкова сьогодні читайте на Depo.Харків
Всі новини на одному каналі в Google News
- 08:31На Харківщині окупанти поранили двох чоловіків – ОВА
- 15:39Окупанти ударили безпілотником по людині на Харківщині – прокуратура
- 11:04На Харківщині внаслідок російських обстрілів поранено п’ятьох людей: Що відомо ФОТО
- 12:39Обстріли Харківщини не припиняються: За добу росіяни поранили чотирьох людей ФОТО
- 08:31Розпочалася 1 173 доба великої війни: ситуація на фронті
- 09:38 Ситуація на фронті: За добу 9 травня відбулося майже 200 боєзіткнень
- 08:04У "Дії" знову можна змінювати місце проживання
- 14:36На лаву підсудних спільників-в’язнів виправної колонії з Харківщини, які організували шахрайський call-центр
- 13:06Як вибрати між звичайною машинкою та пральною з сушінням Актуально
- 11:11 За час війни Росія знищила і пошкодила понад 2 300 медзакладів
- 10:01Росіяни вгатили по легківці на Харківщині: троє поранених
- 09:55 ЗСУ звільнили від окупантів понад 200 га лісу на Харківщині
- 09:02 Впродовж минулої доби рашисти 196 разів штурмували позиції ЗСУ
- 16:02На Харківщині знешкодили бомбу КАБ-500, що не розірвалася (ФОТО)
- 14:40Росіяни вдарили "Іскандером" по Великому Бурлуку на Харківщині
- 11:13Двоє загиблих та троє поранених: Як минула чергова гаряча доба на Харківщині
- 12:28Синєгубов показав стан ринку "Барабашово" після нічної атаки (ФОТО) ФОТО
- 11:00Фінансова аналітика: як перевірити платоспроможність бізнес-партнера Актуально
- 10:19На Харківщині затримано "крота" у бойовій бригаді ЗСУ