Будівництво дороги через "Барабашово": Заступник Кернеса намагався тиснути на голову Харківської ОДА

У Харкові стали відомі подробиці наради з питань будівництва дороги через ТЦ "Барабашово"

Будівництво дороги через "Барабашово": З…

Як повідомили Depo.Харків представники Асоціації підприємців і лідери профспілкових організацій ТЦ "Барабашово", підприємці, котрі взяли участь у зустрічі з головою Харківської ОДА Олексієм Кучером 3 січня, обурені поведінкою першого заступника Харківського міського голови Ігоря Терехова.

 

"Не дивлячись на те, що Олексій Кучер надав можливість обом сторонам – як підприємцям, так і так званим "ініціативникам" – висловити свою думку щодо ситуації, що склалася, як тільки підприємці спробували донести свою позицію до губернатора, "ініціативники" за активної підтримки Ігоря Терехова всіляко спробували зірвати зустріч. В результаті Олексій Кучер був змушений попередити їх, що припинить спілкування, якщо провокатори не заспокояться", – розповіли присутні на зустрічі представники Асоціації підприємців і лідери профспілкових організацій ТЦ "Барабашово".

 

За їхніми словами, особливо впадали в очі численні спроби Терехова нав'язати свій сценарій наради. "Він намагався перебивати співрозмовників, тиснути на опонентів "голосом", давати вказівки голові облдержадміністрації та відверто перекручувати факти", – розповіли підприємці.

 

Також комерсантів обурило небажання представника міської влади і нечисленних членів "ініціативних груп", які в більшості своїй не мають ніякого відношення до "Барабашово", вести діалог. "Зауваження про те, що "ініціативники" не ведуть діяльність на "Барабашово", відповідно, не можуть представляти думку підприємців, залишилися, як завжди, не почутими, що в черговий раз підтверджує нашу думку про те, що будівництво дороги – лише прикриття чергової спроби рейдерського захоплення ринку", – розповіли підприємці.

 

Нагадаємо, що 3 січня з ініціативи голови Харківської обласної адміністрації Олексія Кучера відбулася зустріч представників Харківської міської ради, ТЦ "Барабашово" і підприємців. Нарада була присвячена будівництву дороги через територію ТЦ "Барабашово", внаслідок чого близько 10 тисяч підприємців може втратити роботу. Раніше експерти відзначали, що будівництво магістралі не вирішить транспортних проблем міста.

 

У грудні кілька тисяч підприємців ринку провели низку акцій протесту під харківським міською радою з вимогами припинити рейдерське захоплення ТЦ і не підтримувати ініціативу мера Геннадія Кернеса з будівництва дороги через "Барабашово".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"