Брежнєв повертається: На Харківщині "з паркетом" відкрили зупинки та смітник (ФОТО)

У Харківській області користувачі соцмереж коментують "урочистості" з нагоди відкриття кількох зупинок громадського транспорту та смітника

Як передає Depo.Харків, про це йдеться в повідомленні групи "Харків 1654" у "Фейсбук".

За відомостями авторів посту, у Вовчанському районі одна з сільрад влаштувала урочистості з нагоди відкриття кількох зупинок громадського транспорту та майданчика для збору сміття.

"Брежнєв перевертається. Сільська рада в Вовчанському районі з фанфарами відкрила 3 нові зупинки для громадського транспорту, "ремонт і дизайнерське (!!!!!!!!) оформлення 2 зупинок", а також майданчики для збору сміття. Щасливі чиновники, стрічки, діти, коровай, журналісти. Килима тільки не вистачає і мікрофона. Харківська область, 2018 рік", - написали в групі.

Водночас, на своїй сторінці у "Фейсбук" голова Вовчанської РДА Віталій Мірошник зауважив, що 14 вересня на території Пільнянської сільської ради Вовчанського району відбулося відкриття міні-проекту в рамках обласного конкурсу "Разом в майбутнє" - "Автобуса чекаю – селом любуюсь і від радощів співаю!" (придбання контейнерів для роздільного збирання ТПВ та облаштування 7 майданчиків для збирання твердих побутових відходів, встановлення 3 зупинок для очікування пасажирського транспорту та ремонт і дизайнерське оформлення 2 зупинок; придбання адресних табличок для вулиць та будинків, а також 2 банерів з назвою сіл Пільна та Українське).

Він додав, що при Пільнянському НВК за ініціативи старшокласників та педагогів школи було створено "екологічну варту", метою якої є спонукання жителів громади до чистоти та порядку, прибирання та створення сприятливого екологічного середовища.

Після офіційного відкриття міні-проекту Мірошник та голова Вовчанської районної ради Анатолій Степанець відвідали Пільнянський НВК, в якому нещодавно був проведений ремонт – зокрема, було замінено вікна на енергозберігаючі, здійснено ремонт в їдальні та встановлено потужний новий котел в котельні закладу.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харківській області пройшов фестиваль "Весілля в Малинівці", який зібрав 75 тисяч гостей.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook