Тиснява в метро та вкрадений парк: Про що харків'яни нагадують Кернесу (ФОТО)

Мешканці Харкова не полишають спроб достукатися до чиновників за допомогою сервісу електронної демократії

Тиснява в метро та вкрадений парк: Про щ…

У червні містяни зареєстрували 60 звернень на сайті Харківської міськради. Крім традиційних прохань відремонтувати дороги та дахи, харків'яни нагадали чиновникам про зелені зони, міську топоніміку та загиблих героїв.

Порятунок занедбаного парку

Найактуальнішою проблемою місяця став занедбаний парк. На сайті міськради зареєстрували петицію із проханням реконструювати "Зелений Гай". Такі звернення на сайті мерії реєструють чи не щомісяця. Але жодне з них не набрало необхідного ліміту підписів.

Авторка цієї петиції Наталія Крахмаль зазначає, що більша частина парку заросла чагарниками, й просить навести в ньому лад. "У нас просто немає такого сектору дозвілля, як районний парк. Немає атракціонів, немає розваг для дітей, немає розваг для молодих людей (та й для людей похилого віку), немає, куди піти ввечері з родиною для культурного відпочинку", - йдеться у зверненні.

Нині прохання Крахмаль підтримали 836 містян. Збір підписів триває.

Боротьба з тиснявою в метро

Не полишають містяни й спроб навести лад у харківській підземці. Незважаючи на чергове підвищення цін на проїзд, комфорту тут годі й чекати. Цього разу на сайті мерії зареєстрували петицію із проханням зменшити інтервали руху потягів. Їх комунальники збільшили в травні.

"Електрички вже на кінцевих станціях набиваються людьми, а на наступних станціях люди вже впихаються, хто як може. У поїздах стає душно і не раз уже спостерігав, коли людей виносили з вагона. Підняли вартість проїзду, а якість перевезень і комфорту як не було, так і немає", - зазначив автор петиції Максим Гур'єв.

Нині звернення чоловіка підтримали 576 містян. Збір підписів триває.

Нова назва Московському району

Пропонують містяни і перейменувати Московський район. На думку автора петиції Вадима Позднякова, район міста не може називатися як столиця країни-агресора.

"10 липня 2015 року Харківська міська рада визнала Росію країною-агресором. До сьогоднішнього дня в Харкові є Московський район, що названо на честь столиці країни-агресора. Пропоную перейменувати район в Салтівський", - заявив Поздняков.

Звернення Позднякова зібрали 362 підписи. Збір триває.

Боротьба забудовую міського Саду

Протестують мешканці Харкова і проти чергової забудови парку Шевченка. Олена Мілер зареєструвала на сайті мерії петицію із вимогою припинити будівництво паркінгу та повернути цю земельну ділянку саду.

"Зелені зони є місцями відпочинку містян, запорукою нашого здоров'я та комфортного життя. Але в Харкові їхні площі з різних приводів постійно скорочуються. Останнім таким рішенням стало будівництво паркінгу в Саду Шевченка за будівлею Харківського національного академічного театру опери та балету. Відкрите обговорення цього проекту не проводилося. Більше того, на початку реконструкції Саду наголошувалося, що жодне дерево вирубано не буде. Однак ділянка під будівництво паркінгу була вилучена з Саду, на ній вирубано понад 80 дерев", - йдеться у зверненні Мілер.

Поки звернення жінки підтримали 349 містян. Збір підписів триває.

Школа імені загиблого хлопця

Не вщухають у місті й дебати навколо 11-ї школи. Харків'яни просять присвоїти їй ім'я загиблого внаслідок теракту біля Палацу спорту Дані Дідіка. Раніше петиція з аналогічним проханням набрала необхідний ліміт голосів, але у відповіді міський голова заявив, що це вирішуватиме спеціальна комісія. Тож на сайті мерії з'явилася ще одна петиція.

"Я пропоную міському голові та міській раді ініціювати процедуру прозорих (а не як зазвичай) громадських слухань з питання присвоєння школі №11 імені Данила Дідика", - йдеться у зверненні.

Нині петиція набрала 343 підписи. Збір триває.

Всі новини Харкова сьогодні читайте на Depo.Харків

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme