ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Більшість біженців їдуть на Харківщину та Луганщину

В Україні продовжує зростати кількість внутрішніх переселенців
Depo.
17 квітня 2015 11:55
ФОТО: depo.ua
Більшість біженців їдуть на Харківщину та Луганщину
Більшість біженців їдуть на Харківщину та Луганщину

Про це кореспонденту Харків.depo.uа повідомили в прес-службі уряду із посиланням на заступника голови ДСНС України Миколу Чечоткіна. Так, найбільше внутрішніх переселенців зосереджено у регіонах, близьких до зони АТО.

"Наразі, завдяки злагодженій роботі органів виконавчої влади у регіонах розміщено 829,188 тис. внутрішньопереміщених осіб, у тому числі з Донецької та Луганської областей - 808,690 тис. осіб, з Автономної Республіки Крим та міста Севастополь - 20,498 тис. осіб", - сказав він.

Також згідно з текстом, за останній місяць середня кількість взятих на облік регіональними штабами переселенців складає 1,216 тис. осіб на добу.

"Основне зростання кількості - за рахунок переміщених у межах Луганської та Донецької областей, проте зростає кількість розміщених і в інших регіонах. З метою уникнення дублювання обліку регіональним штабам необхідно уважно розбиратися звідки прибувають переселенці, були вони раніше на обліку в інших регіонах тощо", - зазаначено у повідомленні.

За текстом повідомлення, найбільше переселенців розміщено у Луганській (162 тис. осіб), Харківській (161 тис. осіб), Донецькій (106 тис. осіб), Дніпропетровській (83 тис. осіб), Запорізькій (61 тис. осіб) областях та в місті Київ (39 тис. осіб). Найменша кількість розселених у Тернопільській та Чернівецькій (по 2,5 тис. осіб) областях, а також Івано-Франківській, Рівненській, Закарпатській та Волинській областях (близько 3,5 тис. осіб).