Безпечні черги та дезінфекція: У ЦВК розповіли про хід виборів на Харківщині

Процес голосування на проміжних виборах народного депутата на виборчому окрузі №179 в Харківській області триває в штатному режимі та з дотриманням протиепідемічних заходів

Безпечні черги та дезінфекція: У ЦВК роз…

Про це Depo.Харків повідомили у прес-службі Центральної виборчої комісії.

У ЦВК нагадали, що всі 189 виборчих дільниць (186 – звичайних та три спеціальних) відкрилися о 8:00. Станом на 9:30 надзвичайних подій на виборчих дільницях не зафіксовано, голосування триває у штатному режимі.

За словами члена комісії Ірини Єфремової, яка визначена відповідальною за забезпечення повноважень ЦВК у Харківській області, дільничні виборчі комісії до відкриття провели відповідні підготовчі засідання, всі дільниці в повному обсязі забезпечені необхідними матеріально-технічними засобами та інформаційно-довідковими плакатами.

Водночас, як наголосила Єфремова, у звʼязку з карантином ДВК вживають комплекс заходів задля запобігання значному скупченню людей на дільницях. Зокрема, створені своєрідні безпечні лінії черги з дистанцією 1 метр, проводяться періодична дезінфекція поверхонь столів, кулькових ручок та регулярне провітрювання приміщень.

Члени комісій використовують індивідуальні засоби захисту, антисептики та за бажання здійснюють власну термометрію. Також на дільницях чергують медичні працівники, які моніторять стан здоровʼя виборців та допомагають ДВК здійснювати дезінфекційні заходи.

За попередніми підрахунками, у виборах зможуть взяти участь майже 147 тисяч виборців.

Довідка Depo.Харків. Для участі у виборах Центральна виборча комісія зареєструвала 40 кандидатів у народні депутати України. До виборчого бюлетеню включено 37 кандидатів (три відмовилися від балотування).

Комісія надала дозвіл мати офіційних спостерігачів восьми громадським організаціям. Окрім того, зареєстровано шість офіційних спостерігачів від міжнародної організації (Міжнародна Асоціація зі спостереження за виборами "Elections & Democracy").

Результати виборів мають бути встановлені до 30 березня.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"