Автошкола, у якій навчалася Зайцева, не виправила порушення та закрилася

Автошкола, де навчалася засуджена за смертельну ДТП у центрі Харкова Олена Зайцева, припинила свою діяльність

Про це у студії "Oboz.TV" заявив начальник Головного сервісного центру МВС України Владислав Криклій, передає Depo.Харків.

"Якщо говорити виключно за формальними ознаками, то автошкола мала той перелік порушень, які на акредитаційній комісії були розглянуті. Це стосувалося матеріально-технічної бази. Їм запропонували їх, тому що така процедура, виправити. Розуміючи суспільний резонанс, це моя думка, вони вирішили їх не виправляти, тому що їм все одно не дали б нормально вже жити після цього резонансу, який досі не вщухає. Тому, напевне, вони вирішили закривати у принципі діяльність автошколи", - сказав він.

Криклій зазначив, що "через дерегуляцію і відсутність перевірок" сервісний центр МВС позбавлений функції перевірки автошкіл. Вони можливі лише у разі надзвичайних випадків. "І у даному випадку автошколу, де навчалася пані Зайцева, там Слідче управління Харківської області, вони ці факти виявляли в рамках слідчих дій, у тому числі перевіряли наявність журналів, чи була вона на навчанні, чи підписувалася у журналах під час відвідування занять, під час чого вони виявили певні недоліки у діяльності автошколи, про що нас повідомили і ми це звернення розглянули. Але інспекційного формату, коли ми виходимо, перевіряємо, як функціонує автошкола, у нас немає", - підсумував Криклій.

Довідка Depo.Харків. Вироком Київського районного суду Харкова від 26 лютого до 10 років позбавлення волі засуджено Олену Зайцеву та Геннадія Дронова за ч.3 ст. 286 Кримінального кодексу України.

Внаслідок дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася 18 жовтня 2017 року на перехресті вулиці Сумської з провулком Мечникова, загинули шестеро пішоходів.  

На вирок суду Зайцевою та її захисником Юлією Плетньовою,  захисником Дронова - Сергієм Перепелицею, були подані апеляційні скарги.

13 травня ухвалою судді було відкрито провадження за апеляційними скаргами Зайцевої та Плетньової. Іншою ухвалою головуючого судді апеляційна скарга захисника Перепелиці стосовно Дронова залишена без руху та було надано термін для усунення її недоліків.

Ухвалою апеляційного суду від 23 травня був призначений апеляційний розгляд кримінального провадження. Судове засідання відбудеться 14 серпня об 11:00.

Головуючий у справі – суддя Володимир Протасов, судді колегії – Олена Грошева, Вікторія Яковлева.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook