ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

Авакова просять покарати організаторів безладів на фіналі аматорської ліги

Харківський футбольний клуб "Металіст 1925" проведе внутрішнє розслідування за наслідками хуліганських дій уболівальників

Depo.
20 червня 2017 09:19
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, про це йдеться в заяві ФК "Металіст 1925" з приводу хуліганських дій уболівальників на НСК "Олімпійський" 19 червня під час фінального матчу аматорської ліги.

У заяві зазначається, що одразу після безладів на стадіоні відбулося екстрене засідання загальних зборів засновників ФК "Металіст 1925", які засудили дії фанатів харківської команди.

"Засновники ФК "Металіст 1925" рішуче засуджують злісні хуліганські дії, вчинені на стадіоні фанатами харківського клубу і, як з'ясувалося, під час внутрішнього розслідування, "ультрас" інших клубів із різних міст. За попередніми даними служби безпеки ФК "Металіст 1925", на секторі, в якому повинні були розміщуватися харківські фанати, перебували жителі ще чотирьох міст України, які взяли участь в масових заворушеннях", - йдеться в заяві.

У "Металіст 1925" переконані, що події на стадіоні – це планована провокація, направлена не проти учасників фінального матчу і ФК "Агробізнес".

Керівництво клубу звернулося до Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова з проханням відкрити кримінальне провадження, дати оцінку хуліганському інциденту, виявити справжні мотиви призвідників, організаторів і активних виконавців, а також зробити все можливе, щоб вони понесли передбачене чинним законодавством покарання.

"Клуб не знімає з себе відповідальності за те, що сталося, не сприймає подібну поведінку так званих "уболівальників" і вживе необхідних заходів, які будуть спрямовані на безумовне дотримання регламентних норм щодо попередження подібного в майбутньому. Власники Клубу підкреслюють: вони заперечують подібні форми "вболівання" в футболі, засуджують вандалізм і екстремізм, і закликають всі клуби України підтримати спільне прагнення до чистоти в футболі", - наголошується в тексті заяви.

Керівництво "Металіст 1925" та активісти ГО "Ультрас Харків" розпочали внутрішнє розслідування інциденту на НСК "Олімпійський". "Ми також повністю солідарні з заявою Президента ФФУ А.В. Павелка про ініціювання розгляду у Верховній Раді України законопроекту про безпеку глядачів до, під час та після проведення футбольних матчів", - наголошують у клубі.

"Наш клуб приносить щирі вибачення всій футбольній України, всім уболівальникам, учасникам матчу і офіційним особам, які мимоволі стали свідками такої грубої та цинічної події. Наш клуб завжди дотримується правил чесної гри. Саме тому ми приносимо вибачення всій футбольній України, команді "Агробізнес" і її президенту, панові Собуцькому. Ми щиро хотіли, щоб фінальний матч став святом футболу, але не мракобісся неадекватнів. Команду "Агробізнес" ще раз вітаємо з чемпіонством", - підсумовують автори заяви.

Нагадаємо, вчора, 19 червня, під час фінального матчу між "Металістом 1925" та командою "Агробізнес" із Хмельницької області уболівальники харківської команди зірвали гру.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків