Агітація закінчилася: На Харківщині поліція штрафуватиме за порушення у "день тиші"

Поліція Харківщині нагадує усім суб’єктам виборчого процесу про відповідальність за порушення норм діючого законодавства України

Як повідомили Depo.Харків у відділі комунікації ГУНП України в Харківській області, відповідно до ч.2 ст. 70 Закону України "Про вибори народних депутатів України", передвиборна агітація закінчується о 24 годині останньої п'ятниці перед днем голосування.

 

Тож сьогодні, 20 липня, законом заборонена будь-яка політична реклама чи передвиборча агітація на користь кандидатів у народні депутати України.

 

"За порушення виборчого законодавства, зокрема за проведення агітації у так званий "день тиші", передбачена адміністративна відповідальність відповідно до ст.212-10 (порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації) Кодексу України про адміністративні правопорушення. За агітацію громадянам загрожує штраф у розмірі 510-850 гривень, а посадовим особам - 850-1360 гривень", - зазначили у поліції.

 

Громадян, які стали свідками порушення цієї заборони просять негайно повідомляти інформацію про виявлені факти на цілодобову поліцейську лінію "102".

 

Як повідомляв Depo.Харків, з моменту отримання бюлетенів для голосування харківські правоохоронці візьмуть під цілодобову охорону виборчі дільниці.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook