Знищення лісу на Харківщині: Керівник лісництва зробив стрімку кар’єру та зберігав 2 млн грн готівкою

Керівником ДП "Балаклійське лісове господарство", на якому викрили розкрадання лісу, є Віктор Оробей

Знищення лісу на Харківщині: Керівник лі…

Відповідні дані вказані на сайті НАЗК, передає Depo.Харків.

За даними НАЗК, у червні 2018 року Оробей подав декларацію у якості кандидата на посаду директора ДП "Балаклійське лісове господарство". У декларації він вказав, що є власником ПП "Капиталстрой 2007" та зберігає готівкою 2,720 млн грн.

У декларації про доходи за 2019 рік, яку Оробей подав у якості керівника державного підприємства, він додав, що з 2016 року є власником нежитлового приміщення площею 3,2 кв. м, та з 2007 року - третини житлового будинку площею 80,4 кв. м в смт Золочів. У декларації власницею ПП "Капиталстрой 2007" вже вказана дружина – Наталія Оробей. Також вона володіє 100% ПП " Капиталстрой 2008".

У 2018 році Оробей заробив у ДП "Балаклійське лісове господарство" 224 тис. грн. При цьому готівкові заощадження чоловіка зменшилися на 450 тис. грн, до 2,270 млн грн.

Зазначимо, що 5 січня 2018 року Оробей подавав декларацію у якості кандидата на посаду лісничого ДП "Балаклійське лісове господарство", 31 березня – у якості кандидата на посаду головного лісничого, 12 червня та 6 серпня – у якості кандидата на посаду директора підприємства і вже 18 березня 2019 року – в якості директора лісового господарства.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харківській області керівник ДП "Балаклійське лісове господарство" разом з підлеглими підозрюються у розкраданні лісу на понад 5 млн грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"