Злодій, який грабував жінок у Харкові, відсидить ще й за згвалтування

Суд засудив до 13 років позбавлення волі рецидивіста, який вже встиг відсидіти 18 років
Depo.
7 листопада 2016 15:30
ФОТО: depo.ua

Як повідомила Depo.Харків прес-служба прокуратури Харківської області, Московський райсуд визнав 35-річного харків'янина винним у задоволенні статевої пристрасті неприродним способом, грабежі, поєднаному з насильством та розбої за ч. 1 ст. 153, ч. 2 ст. 186, ч. 2 ст. 187 Кримінального кодексу України.

Судовим слідством встановлено, що протягом лютого-березня 2015 року злочинець напав на 21 жінку та відкрито заволодів їх майном. Розбійні напади скоював як у вечірній, так і денний час.

Доведено також, що у 2014 році під час розбійного нападу на дівчину в ліфті, зловмисник, погрожуючи ножем не тільки вчинив розбій, а й задовольнив свою статеву пристрасть неприродним способом.

Як розповіла начальник управління прокуратури області Тетяна Сотнікова, суд призначив зловмиснику покарання у вигляді 13 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

"Працював розбійник майже завжди за одною схемою. Розбої та грабежі скоював біля будинків, у під'їздах та ліфтах. На вулиці та у під'їздах він підходив до своєї жертви ззаду та захоплюючи її за голову зривав з вух сережки і тікав. У ліфт заходив слідом за жінкою, зупиняв його на ходу та, погрожуючи пістолетом, або ножем, примушував віддати гроші та золоті прикраси", - пояснила Т. Сотнікова.

Засуджений раніше вже двічи був судимий за вчинення розбоїв та грабежів і провів за гратами половину свого життя - 18 років.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків