Затриманого на Харківщині чоловіка з безпілотниками перевіряють на причетність до терористів

У чоловіка, який віз з Росії безпілотники, на флеш-носіях виявили значний обсяг відеоматеріалів
Depo.
18 серпня 2016 13:20
ФОТО: depo.ua

Як повідомили кореспонденту Depo.Харків у прес-службі ДПСУ в Харківській області, літальні апарати, які прикордонники вилучили у чоловіка, в справному стані.

Крім того, вони обладнані кріпленнями для засобів спостереження. Сам чоловік пояснив, що він захоплюється моделюванням літальних апаратів та виготовив їх власноруч.

Також на флеш-носіях правоохоронці виявили значний обсяг відеоматеріалів, на окремих з них ідентифіковано околиці одного з міст поблизу лінії розмежування.

Перевірка та вивчення відеоматеріалів триває.

Наразі прикордонники спільно з представниками СБУ проводять фільтраційно-перевірочні заходи та перевіряється можлива причетність чоловіка до діяльності НЗФ і використання для цього безпілотних літальних апаратів.

Як повідомляв Depo.Харків, сьогодні, 18 серня, вранці на Харківщині виявили безпілотники, відеокамери та радіостанції, які громадянин України віз з Росії.

У ході огляду автівки, у якій прибув чоловік, були виявлені два радіокеровані безпілотні літальні апарати, серед яких літак і квадрокоптер, дві відіокамери, магнітні носії та три радіостанції.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків