Засуджений за сепаратизм Бородавка на зв'язок не виходив, - харківський адвокат

Харківський сепаратист Андрій Бородавка має перебувати на свободі
Depo.
2 серпня 2016 10:22
ФОТО: depo.ua

Про це кореспондентові Depo.Харків повідомив харківський адвокат Олександр Шадрін, який із 2014 року має підписану з Бородавкою й чинну до сьогодні угоду на надання юридичної допомоги.

"Минулого тижня ми направили до СБУ запит від імені адвоката Тихоненкова, тому що було підозріло, що довго немає ніяких відомостей (про Бородавку – ред.). Відповіді досі немає, але швидко у п’ятницю з'явився вирок. Поки Бородавка на зв'язок не виходив", - сказав Шадрін.

Він висловив сподівання, що на сьогодні Бородавка вже знаходиться на свободі.

"Він отримав, наскільки я розумію, умовний термін. Тому ситуація не така загрозлива. Сподіваюся, він уже фактично на свободі", - наголосив адвокат.

Водночас, згідно вироку суду, під час засідання інтереси Бородавки представляв адвокат Володимир Євгельський.

Засуджений за сепаратизм Бородавка на зв'язок не виходив, - харківський адвокат - фото 1

Засуджений за сепаратизм Бородавка на зв'язок не виходив, - харківський адвокат - фото 2

Як повідомляв Depo.Харків, Бородавка під час Революції гідності підтримував Антимайдан і його силові акції. Після перемоги Майдану він втік на Росію.

3 липня у Борисполі Київської області співробітники Управління СБУ в Харківській області затримали Бородавку. Після видворення за рішенням суду з Москви чоловік через одну Азербайджан повернувся до України.

У той же день його затримали та повідомили про підозру за ст. 110 Кримінального кодексу України (посягання на територіальну цілісність і недоторканість України).

29 липня Дзержинський райсуд Харкова виніс Бородавці покарання у виді трьох років позбавлення волі з іспитовим терміном на 2 роки. За відомостями прокуратури, Бородавка співпрацював зі слідством.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків