Закриття кордону на Харківщині: Які пункти пропуску продовжуватимуть роботу

У Харківській області тимчасово обмежене перетинання державного кордону для запобігання поширенню на території України COVID-19

Закриття кордону на Харківщині: Які пунк…

Як повідомили Depo.Харків у Східному регіональному управлінні ДПСУ, з 16 березня по 3 квітня заборонено перетинання державного кордону на в’їзд в Україну для іноземців та осіб без громадянства.

 

Перетнути кордон зможуть особи, котрі мають право на постійне або тимчасове проживання в Україні, є подружжям або дітьми громадян України, працівників іноземних дипломатичних представництв та консульських установ, акредитованих в Україні, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та членів їх сімей; водіїв та обслуговуючого персоналу вантажних транспортних засобів, членів екіпажів. В’їзд в Україну інших категорій іноземців та осіб без громадянства здійснюється за погодженням з Міністерством закордонних справ. На виїзд з України іноземці та особи без громадянства пропускатимуться встановленим порядком.

 

На ділянці Східного регіонального управління ДПСУ тимчасово закриваються пункти пропуску. В межах Харківської області: "Піски", "Одноробівка", "Олександрівка", "Вовчанськ", "Журавлівка", "Стрілеча", "Козача Лопань".

 

У функціонуючих пунктах пропуску припиняється пішохідне сполучення.

 

Із 17 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року у всіх пунктах пропуску та пунктах контролю для залізничного та повітряного сполучення припиняються міжнародні пасажирські перевезення.

 

У Харківській області функціонуватимуть пункти пропуску для автомобільного сполучення "Чугунівка", "Плетенівка", "Гоптівка". Проте в них припиниться рух автобусів, які здійснюють міжнародні пасажирські перевезення. Державний кордон громадяни України зможуть перетнути лише на транспортному засобі.

 

"Реалізація всіх цих заходів створить умови для запобігання загрози занесення в Україну особливо небезпечної інфекційної хвороби та подальшого її розповсюдження. В боротьбі з вірусом кожен має усвідомити правила дій у таких ситуаціях і бути максимально відповідальним", - наголосили у ДПСУ.

 

З усіх питань, які стосуються перетинання державного кордону України, громадяни можуть звернутися до Контактного центру Державної прикордонної служби України за номерами:

 

0800218808 – багатоканальний номер (для безкоштовних дзвінків з мережі фіксованого та мобільного зв’язку на території України).

 

+38 (044) 527-63-63 – міський номер (для дзвінків із України та із за кордону згідно з тарифами відповідного оператора зв’язку).

 

1598 – багатоканальний номер (для безкоштовних дзвінків з мережі фіксованого зв’язку та абонентів операторів мобільного зв’язку на території України).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"