"Захистимо землю ветеранів": Ветеранська спілка пікетуватиме Харківську ОДА

Спілка ветеранів АТО вимагає захистити право учасників бойових дій на земельні ділянки

Юлія Гуш
Журналіст регіональної редакції Depo.Харків
"Захистимо землю ветеранів": Ветеранська…

Як передає Depo.Харків з посиланням на Спілку ветеранів АТО, 11 березня о 9:00 перед Харківською обласною адміністрацією відбудеться мітинг "Захистимо землю ветеранів!".

За словами організаторів, представники ветеранської спілки вимагатимуть Верховну Раду негайно розглянути та прийняти законопроекти № 2194 та 3012-2, які передбачають вирішення конфліктних ситуацій між ОТГ та ветеранами, а також створення резерву земель для учасників АТО/ООС. Також вони наголошуватимуть на необхідності взяти під контроль ситуацію з оформленням земельних ділянок ветеранами у Тавежнянській сільраді Красноградського району Харківської області.

"Внаслідок непродуманого проведення земельної реформи учасники АТО/ООС зараз вже фактично позбавлені права на безоплатне оформлення земельної ділянки, – наголошують організатори, – Держгеокадастр передав землі сільськогосподарського призначення у розпорядження місцевим громадам. Разом із тим, місцеві громади у більшості випадків, на жаль, роблять все можливе для того, щоб ветерани війни на Сході не отримали земельні ділянки: припиняють розробку необхідної документації, відмовляють у її затвердженні".

За їх словами, тільки у минулому місяці 52 учасникам АТО було відмовлено в оформленні землевпорядної документації у Тавежнянській сільраді. Як зазначили організатори, на цей час в Україні близько 40 тисяч ветеранів російсько-української війни знаходяться на різних стадіях  оформлення землевпорядної документації, ще близько 200 осіб взагалі ще не оформлювали землю.

Як повідомляв Depo.Харків, харківський Марш жіночої солідарності охоронятимуть 600 правоохоронців.

Всі новини Харкова сьогодні читайте на Depo.Харків

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"