ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Загадкова смерть активіста: На Харківщині поліції подарували "набір самогубця" та висунули ультиматум (ФОТО)

У Харківській області близько 300 громадян вимагали звіту поліції про хід розслідування смерті молодого активіста Миколи Бичка

Depo.
14 липня 2018 10:49
ФОТО: depo.ua

Як передає Depo.Харків, про це повідомляє у "Фейсбук" адвокат Роман Лихачев.

Він зауважив, що 13 липня пройшло 40 діб із дня смерті активіста Миколи Бичка. Для, того, щоб заслухати звіт поліції з питання розслідування резонансного злочину зібралися близько 300 мешканців смт Есхар Чугуївського району, де жив і проводив свої антикорупційні розслідування загиблий.

Лихачов звернув увагу на те, що у справі фактично нічого не зроблено. "Громада ухвалила рішення поставити ультиматум керівництву чугуївської поліції і дати тиждень на проведення усіх слідчих дій", - підкреслив юрист.

Він зауважив, що до есхарівської громади керівник чугуївської поліції не приїхав. При цьому, за словами матері загиблого, з 9 червня ніяких слідчих дій у справі не проводилося.

"Ані керівництво фірм, ТЕЦ, селищної ради, комунальних підприємств і так надалі не опитували, версія вбивства не відпрацьовувалася. Групою слідчих не проведено жодної процесуальної дії з 9 червня. Не зміг пояснити такий "контроль" процесуальний прокурор, який вперше дізнався, що слідство нічого не робить (це вам поняття "взяли на контроль")", - наголосив Лихачев.

Мешканці смт Есхар написали свої вимоги на плакатах, які прикріпили до огорожі райвідділу поліції. "Також для прискорення розслідування і для того, щоб поліція не забувала про розслідування, начальнику райвідділу хлопці з Національного корпуси та чугуївські активісти з громадою Есхара подарували мотузку і мило", - написав юрист.

Як повідомляв Depo.Харків, 5 червня у Харківській області знайшли повішеним активіста з селища Есхар, який боровся з корупцією, Миколу Бичка.

За даними поліції, на тілі загиблого не виявили видимих ознак насильницької смерті.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) з приміткою "самогубство" Кримінального кодексу України.

Бичко був активним членом громади Есхара і основним адміністратором групи "Ініціативна молодь Есхара". У групі він викладав пости про розвиток і життя рідного селища, боротьбу з фактами корупції. Останній його пост був присвячений реконструкції джерела за рахунок коштів місцевих жителів.

Більше новин Харкова читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook