ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

З тестів із укрмови вигнали 13 учнів

24 квітня випускники пройшли перший тест зовнішнього незалежного оцінювання знань (ЗНО) з української мови та літератури
Depo.
24 квітня 2015 17:59
ФОТО: depo.ua

Нагадаємо, тест з української мови та літератури - обов'язковий, його мають пройти всі, хто хоче вступати до вишів у цьому році, повідомляє "Слобідський край", передає кореспондент Харків.depo.ua. Для участі в ЗНО по Харківській області зареєструвалися 18,5 тисячі школярів.

Як повідомив директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко, тестування пройшли 95 % зареєстрованих - це найвища кількість за всі роки проведення ЗНО на Харківщині.

Приміщення для тестування були відкриті в Харкові, Краснограді, Куп'янську, Лозовій та Балаклії. Всього по області працював 71 пункт ЗНО, з них 55 - у місті Харкові. До проведення тестів долучилися більше 3 тисяч педагогів.

За словами Сидоренка, все пройшло організовано, всі школярі доїхали до пунктів здачі без перешкод.

Порушень з боку учнів зафіксували зовсім небагато: 13 школярів довелося вигнати через те, що ті мали із собою заборонені мобільні телефони. Чи використовували вони їх для здачі ЗНО, Сидоренко не уточнив.

"Це не має значення, ми видаляємо за саму тільки наявність забороненого пристрою", - наголосив він.

Загалом, організатори ЗНО дуже задоволені тим, як пройшло тестування. Наступний тест з французької мови буде 3 червня.