ЛЧ 2018
Євробачення
Обличчя
Сектор
Спепроекти
Країна Укропів

З Харкова на навчання відправили перших офіцерів-призовників

З Харківського обласного військового комісаріату відправили на навчання першу частину офіцерів, які були призвані протягом травня-червня 2017 року 

Depo.
20 червня 2017 09:51
ФОТО: depo.ua

Як повідомили Depo.Харків у комісаріаті, понад 40 чоловік, з яких одна жінка 19 червня вирушили до вищих військових навчальних закладів Львова, Одеси, Житомира та Києва. Там вони проходитимуть тримісячні курси перепідготовки та підвищення кваліфікації відповідно до своїх військово-облікових спеціальностей.

Після офіцери будуть призначені на управлінські та адміністративні посади підрозділів Збройних Сил України, крім підрозділів, які дислокуються в Луганській та Донецькій областях.

У комісаріаті зазначили, що протягом травня-червня 2017 року у Харківській області за призовом відібрали понад 70 офіцерів запасу.

Як повідомляв Depo.Харків, у 2017 році на військову службу за призовом осіб офіцерського складу можуть бути призвані особи віком до 43 років, які пройшли повний курс військової підготовки за програмою підготовки офіцерів запасу (закінчили військові кафедри), мають вищу освіту (не нижче бакалавра) і яким присвоєне первинне офіцерське звання. Строк служби для офіцерів за призовом складатиме 18 місяців.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків