ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

ЮНІСЕФ допоможе Харківщині зі збільшенням місць у дитсадках

У 2016 році в Харківській області відкриють 6 нових дитячих садків
Depo.
30 червня 2016 12:46
ФОТО: depo.ua
ЮНІСЕФ допоможе Харківщині зі збільшенням місць у дитсадках
ЮНІСЕФ допоможе Харківщині зі збільшенням місць у дитсадках

Як повідомили кореспонденту Depo.Харків у прес-службі Харківської обладміністрації, розвиток мережі дошкільних навчальних закладів регіону обговорили під час засідання колегії обласної адміністрації під керівництвом першого заступника голови ХОДА Юлії Світличної сьогодні, 30 червня.

Говорячи про першочергові завдання щодо розвитку дошкільної освіти, Світлична зазначила, що сьогодні в дитячих садках області існує дефіцит місць.

"Ми поступово виправляємо ситуацію. У 2015 році було відкрито 11 нових ДНЗ та додаткові групи в існуючих закладах. За два роки кількість місць в дитячих садках зросла більш, ніж на 2 тисячі. У цьому році ми продовжуємо цю роботу, а також будемо залучати міжнародну технічну допомогу. У нас вже є попередні домовленості з ЮНІСЕФ щодо можливості збільшити кількість місць у закладах області на 1,5 тисячі", - повідомила перший заступник голови Харківської ОДА.

Так, протягом 2016-2017 років на Харківщині реалізуватиметься проект ЮНІСЕФ

"Сприяння соціальній згуртованості та інтеграції внутрішньо переміщених осіб на сході України", який передбачає, що на розвиток мережі ДНЗ на Харківщині буде спрямовано більше 1 млн долл.

Власними зусиллями в цьому році в області планують відкрити шість ДНЗ.

За інформацією директора Департаменту науки і освіти ХОДА Анатолія Бабічева, нові дошкільні заклади з’являться у містах Харків та Лозова, а також Дергачівському та Близнюківському районах. Ще два заклади відкриються на базі новостворених НВК у Зміївському та Ізюмському районах.

"Крім того, у діючих закладах Балаклійського, Краснокутського, Харківського районів та Харкова планується відкрити 18 додаткових груп на 385 дітей", - повідомив директор Департаменту науки і освіти.

Загалом на сьогодні в Харківській області функціонує 712 дошкільних навчальних закладів. Охоплення дітей старшого дошкільного віку різними формами дошкільної освіти складає 100%.

Порівняно з початком 2014 року кількість дітей в дитячих садках регіону збільшилася майже на 3 тисячі.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків