Юні харків'яни здобули медалі під час чемпіонату з гандболу

Харківську область представляли три колективи

Юні харків'яни здобули медалі під час че…

Як передає Depo.Харків із посиланням на Об’єктив, 9 серпня у Скадовську завершилися всеукраїнські змагання з пляжного гандболу серед старших юнаків і дівчат 16 років.

За відомостями видання, в юнацькому турнірі п'ять команд грали за коловою системою. Три колективи представляли харківську КДЮСШ №1. Перший склад забезпечив собі призове місце в півфіналі після перемоги над командою з Красилова Хмельницької області. Потім харків'яни переграли одноклубників з другого складу, а в фіналі за два сети поступилися гандболістам з Чорноморська Одеської області. Так вони стали срібними призерами.

Дівоча команда харківської КДЮСШ №3 в півфіналі програла з рахунком 0:2 херсонському спортивному коледжу, а під час поєдинку за "бронзу" з тим же результатом виграла у СДЮШОР з Зінькова Полтавської області. Переможницями стали дівчата з київської команди "Стрімкий м'яч".

З 14 по 18 серпня у Скадовську пройдуть чемпіонати України серед дорослих команд.

Як повідомляв Depo.Харків, вночі харківські патрульні виявили 15 п’яних водіїв.