ЄБРР розкрив плани на метро у Харкові

Європейський банк реконструкції та розвитку планує до кінця 2017 року підписати угоду про кредит на фінансування продовження будівництва метро в Харкові

Як передає кореспондент Depo.Харків, про це сьогодні, 13 червня, під час брифінгу в Харкові сказав перший віце-президент ЄБРР Філіп Беннет.

Він заначив, що проект будівництва харківського метро має фінансуватися з двох банків в рівній долі по 160 млн євро (ЄБРР та Європейський інвестиційний банк).

"Після того, як ми представимо цей кредит на засіданні ради директорів у вересні, тоді ж буде остаточне утвердження. Але я виходжу з того, що ті цифри, які ми маємо сьогодні – це результат кропіткої, глибокої оцінки проекту, тому, я думаю, вони навряд чи зміняться", - підкреслив Беннет.

Він зазначив, що ЄБРР розраховує на засіданні ради директорів восени затвердити проекти фінансування і метро, і тролейбусів у Харкові й підписати остаточну угоду вже до кінця 2017 року.

"В цілому підготовка цього проекту зайняла, я би сказав, дуже багато часу, тому зараз нам дуже важливо з урахуванням того, що ми будемо представляти його у вересні на нашій раді директорів, а проект по тролейбусах – відповідно у листопаді, ми сподіваємося, що з боку міста і держави буде зроблено все, щоб обидва ці проекти були підписані до кінця уього року", - наголосив Беннет.

Як повідомляв Depo.Харків, у Харкові підписана угода між міськрадою та Європейським банком реконструкції та розвитку про підготовку кредитного фінансування оновлення тролейбусного парку.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Харків

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Мітки: #Метро