Ярославський розповів, що робиться з Харківським тракторним заводом

У Харкові продовжуються судові процеси стосовно тракторного заводу
Depo.
20 жовтня 2016 11:19
ФОТО: depo.ua

Як передає кореспондент Depo.Харків, про це в Харкові під час брифінгу повідомив власник групи компаній DCH, харківський бізнесмен Олександр Ярославський.

Він заявив, що найближчим часом зосередить майже 92% акцій заводу. Ярославський наголосив, що зараз триває процес купівлі майже 30% акцій, якими володів австрійський інвестор. Крім того, адміністрація підприємства намагається відновити роботу ХТЗ після того, як фінансово-господарська діяльність була заблокована за позовами силовиків.

"Ми працюємо над цим (відновлення роботи ХТЗ - ред.). Я не можу сьогодні назвати точні строки. Я сказав, що я сконцентрував практично 100% акцій Харківського тракторного заводу. Я викупив 29% у австрійського інвестора. І сьогодні я буду володіти, коли закінчиться оформлення, близько 92%, якщо бути зовсім точним, то 91,76%. Залишилося закінчити всі судові процеси", - сказав Ярославський.

Він додав, що домовленість з австрійським інвестором про покупку його долі вже досягнута, зараз продовжується узгодження з Антимонопольним комітетом.

На питання, коли ХТЗ може відновити роботу, Ярославський сказав: "Конкретно я не можу сказати, хотілося, щоб до нового року".

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків