ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Ярош розказав, як Україна може повернути Крим

Українські спецслужби мають використовувати низку негативних для Росії факторів
Depo.
25 травня 2016 12:48
ФОТО: depo.ua

Як передає кореспондент Depo.Харків, таку думку в Харкові під час прес-конференції сказав народний депутат України, керівник Національного руху "Дія" Дмитро Ярош.

"Я не пророк, щоб однозначно говорити про терміни, але про те, що Крим повернеться до складу України, я не маю жодного сумніву. У першу чергу необхідна політична воля нашого державного керівництва. У другу чергу, збільшення боєздатності Збройних Сил України. У третю чергу, дуже системна діяльність наших спецслужб, нашої дипломатії", - сказав Ярош.

На його думку, Україна для того, щоб перемогти в цій війні з Росією, "повинна використовувати асиметричні дії".

"У нас ніколи не буде більше танків, ракетних систем, систем залпового вогню, особового складу у військах і так далі. Має бути зовсім інші підходи", - наголосив Ярош.

Він підкреслив, що українські спецслужби повинні використовувати для повернення Криму в тому числі ісламський фактор, китайський фактор у Сибіру, фактор багатомільйонної української діаспори, рух спротиву на Північному Кавказі.

"Тобто всі ці фактори наша держава мала би враховувати разом із політико-дипломатичними санкціями, і в комплексі вирішувати це питання. Бо чим менше буде пролито української крові на гарячому фронті, тим краще. Кров людська не годиться, це треба враховувати. Тому я не прихильник кричати, давайте всі в наступ підемо, звільнимо території. Я уявляю, скільки втрат буде з нашого боку", - підсумував Ярош.

Більше про події у Харкові та області читайте на Depo.Харків